Thursday, October 21, 2021
Home Γ' ΕΘΝΙΚΗ Το πρόγραμμα της Γ' Κατηγορίας Γυναικών

Το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας Γυναικών

Δείτε εδώ αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ΄Κατηγορίας Γυναικών

1ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Εθνικός Αλεξανρούπολης-Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης
Καβάλα 86-Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Σουφλί 2018-Μέντεκας Καλαμαριάς
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης-Καβάλα 86
Μέντεκας Καλαμαριάς-Εθνικός Αλεξανρούπολης
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Σουφλί 2018
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης-Μέντεκας Καλαμαριάς
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανρούπολης
Καβάλα 86-Σουφλί 2018
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Μέντεκας Καλαμαριάς-Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αλεξανρούπολης-Καβάλα 86
Σουφλί 2018-Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης
Καβάλα 86-Μέντεκας Καλαμαριάς
Σουφλί 2018-Εθνικός Αλεξανρούπολης

 

2ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Απειρωτάν Ανατολής-Αμαζόνες Θεσπρωτίας
Βέροια-Κέρκυρα 1996
Κοίλων Κοζάνης-Κεραυνός Θεσπρωτικού
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Βέροια
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Απειρωτάν Ανατολής
Κέρκυρα 1996-Κοίλων Κοζάνης
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Κέρκυρα 1996-Απειρωτάν Ανατολής
Βέροια-Κοίλων Κοζάνης
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Κέρκυρα 1996
Απειρωτάν Ανατολής-Βέροια
Κοίλων Κοζάνης-Αμαζόνες Θεσπρωτίας
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Κέρκυρα 1996-Αμαζόνες Θεσπρωτίας
Βέροια-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Κοίλων Κοζάνης-Απειρωτάν Ανατολής

 

3ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Πιερίδες Μούσες-Κούκου ΜΑΣ ΑΕ
ΝΠΣ Βόλος-Νηρηίδες Φθίας
Λέοντες Τυρνάβου-Τρίκαλα
Ρεπό: Λαμία 1964
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Λαμία 1964-Πιερίδες Μούσες
Κούκου ΜΑΣ ΑΕ-ΝΠΣ Βόλος
Τρίκαλα-Νηρηίδες Φθίας
Ρεπό: Λέοντες Τυρνάβου
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Πιερίδες Μούσες-ΝΠΣ Βόλος
Λέοντες Τυρνάβου-Λαμία 1964
Τρίκαλα-Κούκου ΜΑΣ ΑΕ
Ρεπό: Νηρηίδες Φθίας
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 11η αγωνιστική (27/3/2022)
Λέοντες Τυρνάβου-Πιερίδες Μούσες
ΝΠΣ Βόλος-Τρίκαλα
Λαμία 1964-Νηρηίδες Φθίας
Ρεπό: Κούκου ΜΑΣ ΑΕ
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 12η αγωνιστική (3/4/2022)
Πιερίδες Μούσες-Τρίκαλα
Νηρηίδες Φθίας-Λέοντες Τυρνάβου
Κούκου ΜΑΣ ΑΕ-Λαμία 1964
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος
6η αγωνιστική (9/1/2022) – 13η αγωνιστική (17/4/2022)
Νηρηίδες Φθίας-Πιερίδες Μούσες
Λέοντες Τυρνάβου-Κούκου ΜΑΣ ΑΕ
ΝΠΣ Βόλος-Λαμία 1964
Ρεπό: Τρίκαλα
7η αγωνιστική (23/1/2022) – 14η αγωνιστική (1/5/2022)
Κούκου ΜΑΣ ΑΕ-Νηρηίδες Φθίας
Λαμία 1964-Τρίκαλα
ΝΠΣ Βόλος-Λέοντες Τυρνάβου
Ρεπό: Πιερίδες Μούσες

 

4ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Άρης Τρίπολης-Ακαδημία Δόξα 98
ΑΕ Καλαβρύτων-ΑΟΠΚ Πατίστα
ΑΣ Τροιζηνίας-Λύκοι Αιγιαλείας
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Ακαδημία Δόξα 98-ΑΕ Καλαβρύτων
Λύκοι Αιγιαλείας-Άρης Τρίπολης
ΑΟΠΚ Πατίστα-ΑΣ Τροιζηνίας
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Ακαδημία Δόξα 98-Λύκοι Αιγιαλείας
ΑΟΠΚ Πατίστα-Άρης Τρίπολης
ΑΕ Καλαβρύτων-ΑΣ Τροιζηνίας
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Λύκοι Αιγιαλείας-ΑΟΠΚ Πατίστα
Άρης Τρίπολης-ΑΕ Καλαβρύτων
ΑΣ Τροιζηνίας-Ακαδημία Δόξα 98
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
ΑΟΠΚ Πατίστα-Ακαδημία Δόξα 98
ΑΕ Καλαβρύτων-Λύκοι Αιγιαλείας
ΑΣ Τροιζηνίας-Άρης Τρίπολης

 

5ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
ΑΕ Λήμνου-Άγιος Θωμάς
Ακράτητος Άνω Λιοσίων-Γυναίκες Περιστερίου
Ρεπό: ΑΕΚ
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Άγιος Θωμάς-Ακράτητος Άνω Λιοσίων
Γυναίκες Περιστερίου-ΑΕΚ
Ρεπό: ΑΕ Λήμνου
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Ακράτητος Άνω Λιοσίων-ΑΕ Λήμνου
ΑΕΚ-Άγιος Θωμάς
Ρεπό: Γυναίκες Περιστερίου
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
ΑΕ Λήμνου-ΑΕΚ
Άγιος Θωμάς-Γυναίκες Περιστερίου
Ρεπό: Ακράτητος Άνω Λιοσίων
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Γυναίκες Περιστερίου-ΑΕ Λήμνου
ΑΕΚ-Ακράτητος Άνω Λιοσίων
Ρεπό: Άγιος Θωμάς

 

6ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Παναθηναϊκός-Αιολικός
ΑΟ Μελισσίων-Παιανιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Λέσβου
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Αιολικός-ΑΟ Μελισσίων
Παιανιακός-ΠΑΣ Λέσβου
Ρεπό: Παναθηναϊκός
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
ΑΟ Μελισσίων-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Λέσβου-Αιολικός
Ρεπό: Παιανιακός
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Λέσβου
Αιολικός-Παιανιακός
Ρεπό: ΑΟ Μελισσίων
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Παιανιακός-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Λέσβου-ΑΟ Μελισσίων
Ρεπό: Αιολικός

 

7ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Αστέρας Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Φοίνικας Καλλιθέας
Φωστήρας Καισαριανής-ΑΕ Μυκόνου
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Απολλωνίδες Ερέτριας-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
ΑΕ Μυκόνου-Αστέρας Χαλκίδας
Φοίνικας Καλλιθέας-Φωστήρας Καισαριανής
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Απολλωνίδες Ερέτριας-ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Καλλιθέας-Αστέρας Χαλκίδας
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Φωστήρας Καισαριανής
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Καλλιθέας
Αστέρας Χαλκίδας-Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Φωστήρας Καισαριανής-Απολλωνίδες Ερέτριας
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Φοίνικας Καλλιθέας-Απολλωνίδες Ερέτριας
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-ΑΕ Μυκόνου
Φωστήρας Καισαριανής-Αστέρας Χαλκίδας

 

8ος Όμιλος
1η αγωνιστική (17/10/2021) – 6η αγωνιστική (9/1/2022)
Χάλης Βαρυπέτρου-Εθνικός ΟΦΠΦ
Νέοι Εργοτέλη-Στίλβη Χανίων
Ρεπό: ΑΟ Ζωή
2η αγωνιστική (31/10/2021) – 7η αγωνιστική (23/1/2022)
Εθνικός ΟΦΠΦ-Νέοι Εργοτέλη
Στίλβη Χανίων-ΑΟ Ζωή
Ρεπό: Χάλης Βαρυπέτρου
3η αγωνιστική (14/11/2021) – 8η αγωνιστική (6/2/2022)
Νέοι Εργοτέλη-Χάλης Βαρυπέτρου
ΑΟ Ζωή-Εθνικός ΟΦΠΦ
Ρεπό: Στίλβη Χανίων
4η αγωνιστική (5/12/2021) – 9η αγωνιστική (20/2/2022)
Χάλης Βαρυπέτρου-ΑΟ Ζωή
Εθνικός ΟΦΠΦ-Στίλβη Χανίων
Ρεπό: Νέοι Εργοτέλη
5η αγωνιστική (19/12/2021) – 10η αγωνιστική (13/3/2022)
Στίλβη Χανίων-Χάλης Βαρυπέτρου
ΑΟ Ζωή-Νέοι Εργοτέλη
Ρεπό: Εθνικός ΟΦΠΦ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments