Wednesday, February 28, 2024
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 1η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 1η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 1η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 10/10.

1ος όμιλος

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ, ΒΕΡΟΙΑ (ΗΜΑΘΙΑΣ)

ΓΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

 

10/10/2021 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (ΞΑΝΘΗΣ)

ΑΜΠΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ -ΑΣ ΒΟΛΟΣ 2004 ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ ΞΑΝΘΗΣ, ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΞΑΝΘΗΣ, ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ/ ΞΑΝΘΗΣ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΡΟΔΟΠΗ 87 -ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ/ ΘΡΑΚΗΣ, ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ/ ΘΡΑΚΗΣ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ(ΠΙΕΡΙΑΣ)

ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ -ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΠΙΕΡΙΑΣ, ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ /ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ/ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

2ος όμιλος

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ -ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ,ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ,Σ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ)

ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΑΣΣΟΥ

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

3ος όμιλος

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ -ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ (ΣΑΜΟΥ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ -ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

10/10/2021 14:30 ΔΗΜ. ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ

Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ -ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ,ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ /ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

10/10/2021 14:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ “Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ)

ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ- ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ, ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ,ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ,ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

4ος όμιλος

 

10/10/2021 16:00 Β’ ΔΗΜ.ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ -ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ,ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ/ ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

10/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΗΣ

ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ -ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΔΩΔ/ΝΟΥ, ΛΑΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

10/10/2021 14:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ(ΑΘΗΝΩΝ)

ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ- ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ, ΓΟΥΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ ΑΘΗΝΩΝ ,ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ

 

10/10/2021 16:00 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)

ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ- ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Φιλική ήττα από τη Βόρεια Ιρλανδία η Εθνική Νεανίδων

Η Εθνική Νεανίδων ηττήθηκε 1-0 από την αντίστοιχη της Βόρειας Ιρλανδίας σε φιλική αναμέτρηση, η οποία διεξήχθη στο Blanchflower Stadium του Μπέλφαστ....

Εθνική Γυναικών: Φιλική νίκη επί της Τουρκίας

Η Εθνική Γυναικών κάνοντας κατάθεση ψυχής, επικράτησε με ανατροπή 2-1 της Τουρκίας σε φιλική αναμέτρηση, η οποία διεξήχθη στο Arslan Zeki Emirhan της...

Α’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 16ης Αγωνιστικής & η Βαθμολογία

Η 16η αγωνιστική της Α’ Εθνικής Γυναικών: ΟΦΗ – Παναθηναϊκός: 2-1 ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης:...

Εθνική Νεανίδων: Οι κλήσεις για τους φιλικούς αγώνες με τη Βόρεια Ιρλανδία

Ο προπονητής της Εθνικής Νεανίδων Γιώργος Παπακώστας απηύθυνε πρόσκληση σε 24 ποδοσφαιρίστριες για τις δύο εκτός έδρας φιλικές αναμετρήσεις με την αντίστοιχη της Βόρειας Ιρλανδίας στις 25...

Recent Comments