Thursday, October 21, 2021
Home Γ' ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνική

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνική

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 16-17/10.

1ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ (ΜΑΡΑΚΑ) (ΕΒΡΟΥ) @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ /ΕΒΡΟΥ, ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΕΒΡΟΥ, ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ ΣΒΕΤΛΑΝΑ/ ΕΒΡΟΥ 

17/10/2021 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) @ ΚΑΒΑΛΑ 86 – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ, ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ/ ΔΡΑΜΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ /ΔΡΑΜΑΣ, ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ/ ΔΡΑΜΑΣ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ) @ ΣΟΥΦΛΙ 2018 – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ,ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΘΡΑΚΗΣ 

2ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΗΠΕΙΡΟΥ @ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ -ΑΓΣ ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ /ΑΡΤΑΣ, ΑΛΕΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ /ΑΡΤΑΣ, ΒΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ /ΑΡΤΑΣ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ)  @ ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΙΝΤΙΣ – ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 

17/10/2021 16:00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ “ΛΙΑΠΕΙΟ” (ΚΟΑΝΗΣ) @

ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 

3ος όμιλος

17/10/2021 16:00 Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ @ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ – ΑΕΚ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΖΑΧΟΣ /ΠΙΕΡΙΑΣ, ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ /ΠΙΕΡΙΑΣ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ /ΠΙΕΡΙΑΣ 

17/10/2021 13:45 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) @ ΒΟΛΟΣ – ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ, ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ /ΛΑΡΙΣΑΣ 

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (ΛΑΡΙΣΑΣ) @ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΕΟΝΤΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΟ, ΣΥΝΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος όμιλος

16/10/2021 13:00 ΓΗΠ. Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) @ ΑΟ ΑΡΗΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98, ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ /ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ /ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ) @ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ- ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ, ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ, ΠΑΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ, ΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΗΛΕΙΑΣ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΓΑΛΑΤΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) @ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ -ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ 

5ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΚΟΝΤΙΑΣ (ΛΕΣΒΟΥ) @ ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ -ΑΓ. ΘΩΜΑΣ, ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ, ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ 

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΦΥΛΗΣ (ΘΡΑΣΥΒ.) @ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΌ- ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ /ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ/ ΑΘΗΝΩΝ 

6ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΡΟΥΦ @ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ,  ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ 

17/10/2021 19:00 ΓΗΠ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ –ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΣ HABILAJ ADI/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

7ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΠΑΡΚΟΥ ΛΑΟΥ ΧΑΛΚ (ΕΥΒΟΙΑΣ) @ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ, ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 

17/10/2021 16:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ. “ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ -ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

17/10/2021 12:00 Δ.Π.Π. ΓΥΜΝ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΗΑΡ.ΑΣΤΗΡ(ΑΘΗΝΩΝ) @ ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ -ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ

8ος όμιλος

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ (ΧΑΝΙΩΝ) @ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ, ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 

17/10/2021 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) @ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΣΤΙΛΒΗ ΧΑΝΙΩΝ, ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ /ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ/ ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΛΑΣΙΘΙΟΥ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments