Thursday, October 21, 2021
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 2η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 2η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 2η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 16-17/10.

1ος όμιλος

16/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ) @ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΜΠΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗ, ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ ΚΙΛΚΙΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ/ ΚΙΛΚΙΣ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ /ΚΙΛΚΙΣ

17/10/2021 16:00 ΓΗΠ.ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑΣ Α ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)@ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ- ΑΕ ΓΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

16/10/2021 16:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΕΡΜΩΝ @ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ- ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17/10/2021 16:15 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) @ ΑΣ ΒΟΛΟΣ – ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ, ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ /ΛΑΡΙΣΑΣ ,ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ /ΛΑΡΙΣΑΣ

 

2ος όμιλος

17/10/2021 13:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) @ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΑΣΙΟΥ -ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ, ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΘΗΝΩΝ ,ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ @ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018- ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ /ΑΘΗΝΩΝ ,ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/, ΑΘΗΝΩΝ, ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΑΘΗΝΩΝ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ) @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ -ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ/ ΗΛΕΙΑΣ ,ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ, ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΗΛΕΙΑΣ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) @ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

3ος όμιλος

16/10/2021 12:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ @ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ –ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ, ΤΣΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΣΑΜΟΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ/ ΣΑΜΟΣ, ΤΣΕΠΕΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ /ΣΑΜΟΣ

16/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ (ΧΑΝΙΑ) @ ΑΟ ΧΑΝΙΑ -ΠΟΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ, ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ –ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ

16/10/2021 13:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΟΥΤΡΩΝ @ ΑΠΣ ΣΑΜΦΩ -ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ, ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ/ ΛΕΣΒΟΥ, ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ΛΕΣΒΟΥ, ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ/ ΛΕΣΒΟΥ

 

4ος όμιλος

17/10/2021 12:30 Α.Κ.ΧΑΛΚΗΣ @ ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΖΑΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ ,ΤΣΙΒΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ/ ΔΩΔ/ΝΟΥ, ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ /ΔΩΔ/ΣΟΥ

17/10/2021 19:30 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ @ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ -ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -Ι.ΒΑΖΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ) @ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) @ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ -ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments