Wednesday, November 30, 2022
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 30-31/10. 

 

1ος όμιλος

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ ΒΕΡΟΙΑ (ΗΜΑΘΙΑΣ) @ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ – ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) @ ΡΟΔΟΠΗ 87 -ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ,  ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ/ ΞΑΝΘΗΣ, ΜΟΛΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ/ ΞΑΝΘΗΣ ,ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ /ΞΑΝΘΗΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ) @ ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ -ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΓΚΙΤZΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΕΡΜΩΝ@ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ -ΑΣ ΒΟΛΟΣ 2004, ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

2ος όμιλος

 

31/10/2021 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ(ΖΑΚΥΝΘΟΣ) @ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ -ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ, ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ/ ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

31/10/2021 15:00 ΛΕΧΑΙΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) @ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ, ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) @ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ -ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ZΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ, ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

3ος όμιλος

 

31/10/2021 15:30 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ(ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) @ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ, ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

31/10/2021 11:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ”Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ”(ΑΘΗΝΩΝ) @ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΑΧΩΝ, ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

30/10/2021 13:00 ΔΗΜ. ΛΟΥΤΡΩΝ @ ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ -ΑΟ ΧΑΝΙΑ, ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ /ΛΕΣΒΟΥ, ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ, ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ

 

31/10/2021 15:00 Α’ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ(ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ –ΑΤΡΟΜHTOΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

4ος όμιλος

 

31/10/2021 12:30 ΔΗΜ. Β’ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ, ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

30/10/2021 12:00 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) @ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ, ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, HABILAJ ADI/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) @ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ -ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ, ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Νίκη με επιβλητική τριάρα για τον Ατρόμητο Αθηνών

Με το δεξί ξεκίνησε τις φετινές υποχρεώσεις στην Β Εθνική του 4ου ομίλου ο Ατρόμητος Αθηνών καθώς κατάφερε να επικρατήσει εύκολα εντός...

Β’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής: 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα 2016: 0-3

Α’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης Αγωνιστικής

Ολοκληρώθηκε η 2η αγωνιστική για την Α’ Εθνική κατηγορία γυναικών. Τα αποτελέσματα των δύο ομίλων:

Στην ΑΕΚ η Λαμπρινή Γεωργακοπούλου

Η ΑΕΚ ανακοίνωσε την απόκτηση της 25χρονης μέσου Λαμπρινής Γεωργακοπούλου. Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΑΕΚ αναφέρει:

Recent Comments