Friday, March 24, 2023
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 30-31/10. 

 

1ος όμιλος

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ ΒΕΡΟΙΑ (ΗΜΑΘΙΑΣ) @ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ – ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) @ ΡΟΔΟΠΗ 87 -ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ,  ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ/ ΞΑΝΘΗΣ, ΜΟΛΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ/ ΞΑΝΘΗΣ ,ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ /ΞΑΝΘΗΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ) @ ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ -ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΓΚΙΤZΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΕΡΜΩΝ@ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ -ΑΣ ΒΟΛΟΣ 2004, ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ /ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

2ος όμιλος

 

31/10/2021 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ(ΖΑΚΥΝΘΟΣ) @ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ -ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ, ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ/ ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

31/10/2021 15:00 ΛΕΧΑΙΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) @ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ, ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ/ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) @ ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ -ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ZΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ, ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

3ος όμιλος

 

31/10/2021 15:30 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ(ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) @ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ, ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

31/10/2021 11:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ”Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ”(ΑΘΗΝΩΝ) @ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΑΧΩΝ, ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

30/10/2021 13:00 ΔΗΜ. ΛΟΥΤΡΩΝ @ ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ -ΑΟ ΧΑΝΙΑ, ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ /ΛΕΣΒΟΥ, ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ, ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ

 

31/10/2021 15:00 Α’ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ(ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ –ΑΤΡΟΜHTOΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

4ος όμιλος

 

31/10/2021 12:30 ΔΗΜ. Β’ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ, ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

30/10/2021 12:00 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) @ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ, ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, HABILAJ ADI/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) @ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ -ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ, ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 18-19/3

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Γ΄ Εθνικής όπου διεξήχθησαν της 7ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,...

Β’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 19/3

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου, της 11ης αγωνιστικής του 2ου και του 3ου ομίλου και της 14ης αγωνιστικής...

Α’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 14ης Αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής: 1ος όμιλος  ΘΕΟΝΗ Τρίκαλα 2011 -ΠΑΟΚ: 0-3 Άρης...

Εθνική Νεανίδων: Οι κλήσεις για τα προκριματικά του EURO

Η Εθνική Νεανίδων θα αγωνιστεί στον 2ο γύρο της League A του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, με τον ομοσπονδιακό προπονητή Γιώργο Παπακώστα να καλεί...

Recent Comments