Thursday, December 9, 2021
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 4η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 7/11.

 

1ος όμιλος

7/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) @ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ- ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ @ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ, ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΔΡΑΜΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΔΡΑΜΑΣ, ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ/ ΔΡΑΜΑΣ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (ΞΑΝΘΗΣ) @ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗ – ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ, ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΘΡΑΚΗΣ, ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΘΡΑΚΗΣ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗ) @ ΡΟΔΟΠΟΗ 87 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ MATAIOYTAI

 

2ος όμιλος

 

7/11/2021 13:30 ΔΗΜ. ΑΣΣΟΥ @ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ, ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ /ΑΧΑΪΑΣ, ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΧΑΪΑΣ, ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΑΧΑΪΑΣ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) @ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ- ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ, ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) @ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

3ος όμιλος

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ “Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

7/11/2021 11:00 ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ @ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ -ΑΠΣ ΣΑΜΦΩ, ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΚΕΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΜΠΙΤΖΙΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΕΥΔΗΛΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ (ΣΑΜΟΣ) @ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΑΧΩΝ -ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

7/11/2021 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ (ΧΑΝΙΑ) @ ΑΟ ΧΑΝΙΑ –ΑΤΡΟΜHTOΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΝΟΥΗΛ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΜΑΣΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

4ος όμιλος

 

7/11/2021 12:30 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔ/ΣΑ) @ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ -ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ

7/11/2021 12:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) @ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ -ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ /ΑΘΗΝΩΝ

7/11/2021 15:00 Α.Κ. ΧΑΛΚΗΣ @ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ -ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ, ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ/ ΔΩΔ/ΣΟΥ

7/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑ Ι.ΒΑΖΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) @ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ /ΣΕΡΡΩΝ, ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ /ΠΕΙΡΑΙΑ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments