Friday, May 27, 2022
Home Γ' ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 3η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 13-14/11.   

 

1ος όμιλος 

14/11/2021 15:00 ΠΑΛΑΓΙΑΣ @ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ -ΜΕΝΕΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ/ ΘΡΑΚΗΣ 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ @ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ, ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ ΕΒΡΟΥ, ΤΡΥΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΕΒΡΟΥ, ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΕΒΡΟΥ

14/11/2021 15:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ @ ΚΑΒΑΛΑ 86- ΣΟΥΦΛΙ 2018, ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ/ ΔΡΑΜΑΣ, ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ /ΔΡΑΜΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΙΛΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ /ΔΡΑΜΑΣ 

 

2ος όμιλος 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ @ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΗΠΕΙΡΟΣ, ΣΙΠΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ /ΗΠΕΙΡΟΣ, ΤΣΙΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ /ΗΠΕΙΡΟΣ 

14/11/2021 14:30 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ @ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 –ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ/ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ /ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

14/11/2021 15:00 ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΜΗΔΙΑΣ @ ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΙΝΤΙΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΠΕΛΛΑΣ, ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ /ΠΕΛΛΑΣ, ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ/ ΠΕΛΛΑΣ 

 

3ος όμιλος 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ @ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ -ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ, ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ ΗΜΑΘΙΑΣ 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ @ ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964, ΣΥΝΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ/ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 

14/11/2021 15:00 ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ @ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕΚ ΚΟΥΚΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ/ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ /ΛΑΡΙΣΑΣ 

 

4ος όμιλος 

 

14/11/2021 15:00 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΑΣ @ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 -ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΜΠΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΦΑ. @ ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ- ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ/ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ/ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ  @ ΑΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ –ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ, ΚΟΙΛΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ/ ΗΛΕΙΑΣ, ΓΡΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ 

 

5ος όμιλος 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΦΥΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ @ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ, ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

14/11/2021 19:30 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ @ ΑΕΚ -ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ 

 

6ος όμιλος 

14/11/2021 18:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ @ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ –ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ /ΑΘΗΝΩΝ, ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ/ ΑΘΗΝΩΝ 

13/11/2021 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΘΕΡΜΗΣ @ ΠΑΣ ΛΕΣΒΟΥ -ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ, ΤΣΟΓΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ /ΛΕΣΒΟΥ, ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ/ ΛΕΣΒΟΥ, ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ 

 

7ος όμιλος 

14/11/2021 12:30 ΔΗΜ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ @ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΕ  ΜΥΚΟΝΟΥ, ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ /ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 

14/11/2021 11:00 ΓΗΠ. ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗ @ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΤΙΚΗΣ 

14/11/2021 15:00 ΓΗΠ. Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ @ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΦΩΣΤΗΡΑΣ, ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΤΙΚΗΣ 

 

8ος όμιλος 

14/11/2021 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ @ ΝΕEΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ  

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ @ ΑΟ ΖΩΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments