Thursday, December 9, 2021
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 5η αγωνιστική της Β’ Εθνικής 

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 5η αγωνιστική της Β’ Εθνικής 

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 5η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 21/11. 

 

1ος όμιλος 

 

21/11/2021 15:00 @  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ-  ΝΕΦΕΛΕΣ ΑΠΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 

21/11/2021 15:00 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ @ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – ΡΟΔΟΠΗ 87, ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ /ΚΟΖΑΝΗΣ, ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ/ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ /ΚΟΖΑΝΗΣ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΚΙΛΚΙΣ @ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ -ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ, ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΓΡΙΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 

21/11/2021 15:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ @ ΒΟΛΟΣ 2004 – ΑΕ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ/ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ/ ΛΑΡΙΣΑΣ 

 

2ος όμιλος 

 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ @ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ, ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ /ΖΑΚΥΝΘΟΥ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ/ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ @ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ, ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ /ΣΕΡΡΩΝ, ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ 

 

3ος όμιλος 

 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ @ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΑΠΦΩ ΑΠΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΑΛΙΜΟΥ Α΄ΤΡΑΧΩΝΩΝ @ TΡΑΧΩΝEΣ ΑΛΙΜΟΥ –ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΧΩΡΑΦΑΣ @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ -ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ, ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ @ ΑΟ ΧΑΝΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΑΧΩΝ, ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ/ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ 

 

4ος όμιλος 

 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΑΛΙΜΟΥ Β΄ @ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ – ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ /ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

21/11/2021 11:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΥΘΙΩΝ @ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΗΜΑΘΙΑΣ, ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ /ΔΩΔ/ΣΟΥ 

21/11/2021 11:00 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ @ ΠΟΝΤΙΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ @ ΝΕΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ, ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments