Friday, May 27, 2022
Home Γ' ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 4-5/12. 

 

1ος όμιλος 

5/12/2021 15:00 ΕΠΣ ΜΙΚΡΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ @ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ /ΚΙΛΚΙΣ, ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ /ΚΙΛΚΙΣ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ /ΚΙΛΚΙΣ 

5/12/2021 15:00 Κ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΚΑΒΑΛΑ 86, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΘΡΑΚΗΣ, ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΘΡΑΚΗΣ 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΣΟΥΦΛΙΟΥ @ ΣΟΥΦΛΙ 2018 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ /ΕΒΡΟΥ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ/ ΕΒΡΟΥ, ΣΚΙΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ /ΕΒΡΟΥ 

 

2ος όμιλος 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ @ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ- ΚΕΡΚΥΡΑ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΛΑΔΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ/ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ /ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ @ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ -ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΙΝΤΙΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ/ ΑΡΤΑΣ, ΑΛΕΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ /ΑΡΤΑΣ, ΒΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ/ ΑΡΤΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΚΑΑ ΛΙΑΠΕΙΟ @ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ -ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ /ΓΡΕΒΕΝΩΝ 

 

3ος όμιλος 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΤΥΡΝΑΒΟΥ @ ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ, ΣΥΝΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΓΚΑΤΖΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ /ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΕΑΚ ΒΟΥΛΟΥ @ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ -ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ/ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ /ΛΑΡΙΣΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣΗ @ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ, ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ ΦΩΚΙΔΑΣ, ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ/ ΦΩΚΙΔΑΣ, ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΦΩΚΙΔΑΣ 

 

4ος όμιλος 

 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΙΓΙΟΥ @ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ –ΠΑΤΙΣΤΑ, ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ /ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 

5/12/2021 15:00 Θ.ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ @ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ, ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ /ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ /ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ /ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΓΑΛΑΤΑ @ ΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98, ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ /ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ/ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 

 

5ος όμιλος 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΜΥΡΙΝΑΣ @ ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ –ΑΕΚ, ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ, ΚΟΣΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΛΕΣΒΟΥ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ /ΛΕΣΒΟΥ 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΖΩΓΡΑΦΟΥ @ ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ -ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, HABILAJ ADI /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

 

6ος όμιλος 

5/12/2021 13:00 ΡΟΥΦ @ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΕΣΒΟΥ, ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

5/12/2021 19:00 ΔΗΜOTIKO ΝΙΚΑΙΑΣ @ ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ ΑΘΗΝΩΝ ,ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΑΘΗΝΩΝ 

 

7ος όμιλος 

5/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ @ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ -ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ /ΚΥΚΛΑΔΩΝ, ΚΟΥΚΑ ΑΡΓΥΡΩ /ΚΥΚΛΑΔΩΝ ,ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 

5/12/2021 15:00 ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ @ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ- ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, ΤΣΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ /ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ /ΒΟΙΩΤΙΑΣ 

5/12/2021 15:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ @ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ /ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΠΕΙΡΑΙΑ 

 

8ος όμιλος 

4/12/2021 15:00 ΔΗΜOTIKO ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ @ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΩΗ, ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ /ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 

4/12/2021 15:30 ΔΗΜ.ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ @ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ -ΣΤΙΛΒΗ ΧΑΝΙΩΝ, ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments