Thursday, January 20, 2022
Home Β ΕΘΝΙΚΗ Οι ορισμοί των διαιτητών για την 7η αγωνιστική της Β’ Εθνικής 

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 7η αγωνιστική της Β’ Εθνικής 

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 7η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 12/12. 

 

1ος όμιλος 

 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ @ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΡΟΔΟΠΗ 87′ , ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ /ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ/ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ @ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ –ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ /ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ /ΘΡΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ/ ΘΡΑΚΗΣ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΙΛΚΙΣ @ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 

12/12/2021 15:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ @ ΒΟΛΟΣ 2004 -ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ/ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ /ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ/ΛΑΡΙΣΑΣ 

 

2ος όμιλος 

 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛEIKΩN– ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ, ΚΟΙΛΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ /ΗΛΕΙΑΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ/ ΗΛΕΙΑΣ, ΓΑΒΡΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ/ ΗΛΕΙΑΣ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ @ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ – ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ/ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 

12/12/2021 15:00 Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ @ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ, ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΑΝΝΑ /ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ @ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ -ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ ΑΧΑΪΑΣ, ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ/ ΑΧΑΪΑΣ, ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ ΑΧΑΪΑΣ 

 

3ος όμιλος 

 

12/12/2021 18:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΩΡΑΦΑΣ @ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ -ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ,ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ /ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ/ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΤΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ @ ΑΟ ΧΑΝΙΑ -ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΥ @ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΑΧΩΝ – ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ ΑΝΑΒΟΛΗ 

12/12/2021 15:00 ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ @ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ –ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ, ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ/ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΜΠΙΤΖΙΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΜΑΣΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ /ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

 

4ος όμιλος 

 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ @ ΠΟΝΤΙΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ /ΠΕΙΡΑΙΑ, ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ /ΠΕΙΡΑΙΑ ,ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ΠΕΙΡΑΙΑ 

12/12/2021 13:30 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ @ ΝΕΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ, ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ /ΑΘΗΝΩΝ, ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ/ ΑΘΗΝΩΝ 

12/12/2021 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ @ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ -ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ 

12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ @ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ -ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments