Friday, May 27, 2022
Home ΕΠΟ

ΕΠΟ

Οι ορισμοί των διαιτητών για τα εξ’ αναβολής παιχνίδια στις 14/11 της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για τα εξ’ αναβολής παιχνίδια της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, τα οποία θα διεξαχθούν στις 14/11.    2ος όμιλος    14/11/2021...

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 6η αγωνιστική της Α’ Εθνικής 

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 6η αγωνιστική της Α’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν την Κυριακή 14/11.    1ος ΟΜΙΛΟΣ      14/11/2021...

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 2η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 2η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 30-31/10.     1ος όμιλος    31/10/2021 15:00...

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 3η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν στις 30-31/10.    1ος όμιλος...

Οι ορισμοί των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Α’ Εθνικής 

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, για την 4η αγωνιστική της Α’ Εθνικής ποδοσφαίρου γυναικών, οι οποίοι θα διεξαχθούν τo Σαββατοκύριακο 30- 31/10.    1ος ΟΜΙΛΟΣ       31/10/2021...

Αυτοί είναι οι όμιλοι της Γ’ Κατηγορίας Γυναικών

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι 8 όμιλοι της Γ’ Κατηγορίας Γυναικών.   Αναλυτικά οι όμιλοι:   1ος Όμιλος 1 Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης Έβρου 2 Εθνικός Αλεξανδρούπολης Έβρου 3 ΑΟ Καβάλα 86 Καβάλας 4 Μέντεκας Καλαμαριάς Μακεδονίας 5 Ποντιακός Αλεξανδρούπολης Έβρου 6 ΠΟ Σουφλί 2018 Έβρου     2ος Όμιλος 1 Αμαζόνες Θεσπρωτίας Θεσπρωτίας 2 Απειρωτάν...

Εθνική Κορασίδων: Ελλάδα-Πολωνία 0-2 (φιλικό)

Η Εθνική Κορασίδων ηττήθηκε 2-0 σε φιλικό αγώνα που διεξήχθη στο Αθλητικό Κέντρο του Αγίου Κοσμά, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της ενόψει των επίσημων...

Το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής (3ος Όμιλος)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Κατηγορίας στον 3ο όμιλο:   3ος όμιλος   1η αγωνιστική -8η (10/10-19/12) Παμπαιανιακός-ΑΟ Χανιά Διαγόρας Ραχών-Ατρόμητος Αθηνών Βασίλισσα Νότου-ΑΟ Τραχώνων Αλίμου Λεοντικός Κηφισιάς-ΑΠΣ Σαπφώ   2η...

Το γυναικείο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου θα ονομάζεται πλέον Women’s Football League

Νέα Ονομασία και Λογότυπο για το γυναικείο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου που γίνεται υπό την αιγίδα της ΕΠΟ για τη νέα αγωνιστική περίοδο. Το γυναικείο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου...

Το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής (2ος Όμιλος)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Κατηγορίας στον 2ο όμιλο: 2ος όμιλος   1η αγωνιστική -8η (10/10-19/12) Δόξα Πηγαδακίων-Νέες Ατρομήτου 2018 ΑΟ Πήγασος Θριασίου-Ατρόμητος Ζαρουχλέικων Νίκη Τραγανού-Εθνικός Καλαμάτας Αμαζόνες...

Ηττήθηκε η Εθνική Νεανίδων από την Τσεχία

Η Εθνική Νεανίδων ολοκλήρωσε τον κύκλο των φιλικών αγώνων της με την Τσεχία, από την οποία ηττήθηκε 1-0 στο SK Roudnice and Labem. Η σύνθεση...

Το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής (1ος Όμιλος)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Κατηγορίας στον 1ο όμιλο:   1ος όμιλος   1η αγωνιστική -10η (10/10-23/01) Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας- AO Λέοντες Βασίλισσα Θράκης- Βόλος 2004 Ροδόπη...
- Advertisment -

Most Read